str.: 1 , 2,

MOTYLKI W SZKOLE

ZAJĘCIA ZORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ DLA GRUPY DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 1, PRZEPROWADZONE PRZEZ KLASĘ SPORTOWĄ DZIEWCZĄT "VC" PRZY DROBNEJ POMOCY NAUCZYCIELI - ELŻBIETY PRZYBYŁY I WOJCIECHA PRZYBYŁY.
MIEJSCE: TOMASZÓW LUBELSKI
DATA: 21.06.2017
KLASA: SPORTOWA DZIEWCZĄT "VC"
PROFIL: LEKKA ATLETYKA
GRUPA PRZEDSZKOLNA: MOTYLKI Happy
MULTIMEDIA:

78. ROCZNICA BITEW POD TOMASZOWEM LUBELSKIM

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z BIEGÓW ULICZNYCH ORAZ UROCZYSTOŚCI MIEJSKICH Z OKAZJI 78 ROCZNICY BITEW POD TOMASZOWEM LUBELSKIM.

SPARTAKIADA SPORTOWA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 CZERWCA 2017 R. NA OBIEKTACH OŚRODKA SPORTU I REKREACJI „TOMASOVIA” W TOMASZOWIE LUBELSKI ODBYŁA SIĘ V SZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA. ZMAGANIA SPORTOWE POPRZEDZIŁ PRZEMARSZ ULICAMI MIASTA ZORGANIZOWANY W RAMACH AKCJI „STOP PRZEMOCY”. UCZESTNICZĄCA W POCHODZIE MŁODZIEŻ TOMASZOWSKICH SZKÓŁ ZADEMONSTROWAŁA SPRZECIW WOBEC PRZEMOCY W SZKOLE PREZENTUJĄC TRANSPARENTY Z HASŁAMI ORAZ BALONY Z NAPISEM „STOP PRZEMOCY”. PRZEMARSZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ APELEM SKIEROWANYM DO UCZNIÓW TOMASZOWSKICH SZKÓŁ ODCZYTANY PRZEZ REPREZENTANTKĘ MŁODZIEŻY - UCZENNICĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM, PO KTÓRYM NA ZNAK PROTESTU WOBEC PRZEMOCY W GÓRĘ POSZYBOWAŁY WYPEŁNIONE HELEM BALONY. W PRZEMARSZU UCZESTNICZYŁ WOJCIECH ŻUKOWSKI - BURMISTRZ MIASTA, KTÓRY W SWOJEJ WYPOWIEDZI PODKREŚLIŁ OGROMNE ZNACZENIE POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA KAŻDEGO DZIECKA NA TERENIE SZKOŁY I NIE TYLKO SZKOŁY. UROCZYSTEGO OTWARCIA SPARTAKIADY DOKONAŁ WOJCIECH ŻUKOWSKI BURMISTRZ MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI. UDZIAŁ W ROZGRYWKACH WZIĘLI UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO TOMASZÓW LUBELSKI W NASTĘPUJĄCYCH KONKURENCJACH: PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW, SIATKÓWKA DZIEWCZĄT, RZUT PIŁKA LEKARSKĄ, SZACHY, SKOK W DAL, SZTAFETA SZWEDZKA, SPORTY WROTKARSKIE, BIEGI NA DYSTANSACH 60 M, 100 M, 600 M. SWOIMI POKAZAMI, DO SPORTOWEJ RYWALIZACJI, ZAWODNIKÓW ZACHĘCAŁY CZIRLIDERKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 ORAZ GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM. W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZWYCIĘŻYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 NATOMIAST W KATEGORII GIMNAZJÓW ZWYCIĘŻYŁO GIMNAZJUM NR 2.

TEKST (STRONA URZĘDU MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI)

23.05.2017 r. ZAMOŚĆ - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA (CHŁOPCÓW).

MSC  II

ŁASOCHA SZYMON
CIELNIAK DAWID
CHMURZYŃSKI EMIL

GRATULUJEMY !

17.05.2017 r. ZAMOŚĆ - MISTRZOSTWA REJONU W CZWÓRBOJU LA (CHŁOPCÓW).

MSC I

AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE !

ŁASOCHA SZYMON
CIELNIAK DAWID
CHMURZYŃSKI EMIL

MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

MIEJSCE: TOMASZÓW LUBELSKI
SKŁADY I WYNIKI:
ZESPÓŁ I DZIEWCZĄT: PALAK WIKTORIA (VIC) 127 PKT, BUCZKOWSKA ANNA (VIC) 171 PKT , LACHOWSKA NATALIA (VIC) 230 PKT, OLENDER KATARZYNA (VIC) 212 PKT, RECHUL JOANNA (VID) 237 PKT, TRYNDOCH AMELIA (VIA) 257 PKT, JAKUBUS ZUZANNA (REZ.), OPIEKUN: EWA WOLANIN-BUKAŁA
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
MIEJSCE I - SP 3 TOMASZÓW LUB. – 1114 PKT.
MIEJSCE II - SP 2 TOMASZÓW LUB. – 1107 PKT.
ZESPÓŁ II DZIEWCZĄT (POZA KONKURSEM): MAGDALENA KATA (VC) 183 PKT, JULIA KRAWCZYK (VC) 181 PKT, MAJA KORZEŃ (VC) 171 PKT, KAJA WAWRZUSISZYN (VC) 158 PKT, ZUZANNA PIECHNIK (VC) 158 PKT, ALEKSANDRA SKRZYPCZUK (VC) 114 PKT, JULIA KURYŁO (VC) 111 PKT, KINGA CHWEDUN (VC) 104 PKT, OPIEKUN: WOJCIECH PRZYBYŁA (SUMA PUNKTÓW: 851 PKT)
ZESPÓŁ CHŁOPCÓW: WOJTOWICZ MICHAŁ (VIB) 229 PKT, PUŹNIAK MICHAŁ (VIB) 235 PKT, ŁASOCHA SZYMON (VIB) 210 PKT, MATTERAZZO ALESSANDRO (IVB) 200 PKT, WLAŹ MARCIN (VIB) 150 PKT, CIELNIAK DAWID (VIA) 236 PKT, OPIEKUN: WALDEMAR KULIK
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
MIEJSCE I - SP 2 TOMASZÓW LUB. – 1110 PKT.
MIEJSCE II - SP 3 TOMASZÓW LUB. – 800 PKT.

VI SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY "PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ"

W DNIU 11 KWIETNIA 2017 ROKU (WTOREK) NA OBIEKTACH OŚRODKA SPORTU I REKREACJI „TOMASOVIA” W TOMASZOWIE LUBELSKIM ODBYŁA SIĘ
VI SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY - PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ POD HONOROWYM PATRONATEM POSŁA SŁAWOMIRA ZAWIŚLAKA.

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

MIEJSCE: ŁOSINIEC
DATA: 25.04.2017
LICZBA UCZESTNIKÓW: 10
OPIKUN: WOJCIECH PRZYBYŁA
NAJLEPSZE WYNIKI:
MAJA KORZEŃ (VC) - VII MIEJSCE
KINNGA CHWEDUN (VC) - VIII MIEJSCE
GABRIELA MRÓZ (VC) - XVI MIEJSCE

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ (CHŁOPCÓW). TOMASZÓW LUB. 12.05.2017r.

MSC II

ANIOŁ MATEUSZ
PIATNOCZKA ANTONI
ŻURAWSKI KACPER

Pozostałe zdjęcia w galerii.

1 kwietnia 2017 r. na obiektach OSiR Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim odbyła się VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka

KOMUNIKAT KOŃCOWY:
FOTORELACJA: