Kadra Ciekawe strony
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Tomaszowie Lubelskim

Aktualności
Strona główna
Informacje i ogłoszenia
Dziennik elektroniczny
Ważne dokumenty
Nasze osiągnięcia
Historia szkoły
    Tradycje szkoły
Epodręczniki dla kl. IV - VI
Plan lekcji
Lokalny Ośr. Wiedzy i Edukacji
    O projekcie
    Zajęcia i galeria zdjęć
Galeria zdjęć


Odwiedzin

Świetlica
str.: 1 , 2,


Mikołaj w świetlicy
W oczekiwaniu na Mikołaja przygotowaliśmy nowy wystrój świetlicy. Nasze dzieci wykonały wiele prac, którymi możemy się pochwalić. Zobaczcie jakie mamy zdolne dzieci...

Znalezione obrazy dla zapytania gify z mikołajem darmowe
"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"
Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" Zbiórka darów prowadzona będzie na terenie naszej szkoły do 21 grudnia 2017r.

Dary rzeczowe: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze, żywność długoterminową przynosimy do świetlicy szkolnej.
Zachęcamy wszystkich o włączenie się do akcji.
Zabawy w świetlicy


Zabawa klockami rozwija wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność. Klocki mogą być bardzo przydatne przy nauce matematyki czy rozpoznawania kolorów. Nasze dzieci chętnie po nie sięgają.
Znalezione obrazy dla zapytania gify darmowe świetlica


Nasze wspaniałe WRÓŻKI. Dziękujemy!
Bardzo lubimy wspólne zabawy
Zabawy z chustą


Zajęcia z wykorzystaniem chusty animacyjnej w naszej świetlicy szkolnej należą do jednych z najbardziej ulubionych form spędzania wolnego czasu przez dzieci.
Zabawy z chustą animacyjną spełniają różne cele dydaktyczne takie jak:  wzajemne poznanie i integracja grupy,  dążenie do osiągnięcia wspólnego celu, ułatwiają wzajemne poznanie, zachęcają do współpracy i nawiązywania nowych kontaktów, ćwiczą spostrzegawczość i refleks, rozwijają cechy charakteru: odwaga, wiara we własne siły, wprowadzają odprężenie, relaks oraz miłą atmosferę w grupie.
Zumba w świetlicy....


Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zajęciach taneczno – ruchowych.Andrzejki na świetlicy


Swietlica szkolna we współpracy Małym Samorządzikiem Uczniowskim, zorganizowała jak co roku "Zabawę Andrzejkową. W tym dniu nasza świetlica zamieniła się w magiczne miejsce, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy. Najpierw opowiedzieliśmy sobie o historii andrzejkowych tradycji.  Potem rozpoczęliśmy zabawę, z przygotowanymi przez dzieci oraz panie, wróżbami. Każdy chciał poznać swoją przyszłość...Walentynki 2017


Do tradycji naszej szkoły przeszedł już coroczny zwyczaj obchodzenia walentynek. W ubiegły wtorek Mały Samorządzik Uczniowski zorganizował "pocztę walentynkową". Uczniowie naszej szkoły, do specjalnej skrzynki mogli wrzucać listy zaadresowane do  swoich sympatii, koleżanek i kolegów. Poczta Walentynkowa cieszyła sie dużym zainteresowaniem. Listy od tajemniczych właścicieli zostały dostarczone do adresatów przez trzy urocze, przesympatyczne listonoszki. Miały naprawdę sporo pracy ...
Świetlica
Jasełka 2016


Dnia 22. grudnia 2016 r. grupa dzieci ze świetlicy szkolnej pod opieką pani Haliny Kuryło wystawiła Jasełka Bożonarodzeniowe dla swoich kolegów i koleżanek z klas I-III. Uczniowie w montażu słowno- muzycznym zaprezentowali znane kolędy oraz przedstawili krótką historię narodzin Jezusa. Jeden z uczniów z klasy III b zagrał dwie kolędy na saksofonie. Dzieci z wielką ochotą wystąpiły w tym przedstawieniu podtrzymując tradycje Świąt Bożego Narodzenia.
p. H. Kuryłostr.: 1 , 2,
GALERIA ZDJĘĆ

Galeria zdjęć
Szachy
Klasy I - III
Nasze sukcesy
Epodręczniki dla klas I - III
Sport
Więcej sportu
Matematyka
Język angielski
Biblioteka
Świetlica
Pedagog szkolny
Samorząd Uczniowski
ReligiaJesteś tutaj:   START » Świetlica
Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


ul. Żołnierzy Września 1
22-600 Tomaszów Lubelski

tel. 846 644 454, 846 644 455, 846 643 564
fax 846 644 455
sp2tomaszow@poczta.onet.pl opiekun str. dymroz@poczta.onet.pl

Nasz patron
Rozkład zajęć

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !