Kadra Ciekawe strony
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Tomaszowie Lubelskim

Aktualności
Strona główna
Informacje i ogłoszenia
Nasze osiągnięcia
Historia szkoły
    Tradycje szkoły
Plan lekcji
Galeria zdjęć


Odwiedzin



Osiągnięcia 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016

 

Cisek Kamil klasa VI a– laureat Konkursu Historycznego i Przyrodniczego

opiekunowie – p. Marta Prus i P. Anna Radziejewicz-Podoba 

Anna Sujko klasa VI b– laureatka Konkursu Ortograficznego i finalistka Konkursu z języka polskiego

opiekun – p. Marta Prus

 

Palak Wiktoria – klasa Vc -finalistka Konkursu Ortograficznego

opiekun – p. Marta Prus

Stypendystka Marszałka Województwa – Ewa Mazur Vd – za osiągnięcia w dziedzinie muzyki

2. Stypendyści Burmistrza Miasta:

Lista uczniów, którym przyznano stypendia za wyniki w nauce

 i osiągnięcia sportowe w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Tomaszowie Lubelskim

Stypendium za wyniki w nauce

1.      Kamińska Anna (klasa VIa) – średnia ocen 5,27

2.      Matwiejszyn Alicja (klasa VIa) – średnia ocen 5,45

3.      Gałan Jakub (klasa VIb) – średnia ocen 5,30

4.      Słoboda Magdalena (klasa VIb) – średnia ocen 5,27

5.      Pitura Natalia (klasa VIc) – średnia ocen 5,36

6.      Miller Martyna (klasa VIc) – średnia ocen 5,36

7.      Szokalewicz Emilia (klasa VId) – średnia ocen 5,45

8.      Cisek Kamil (klasa VIa) – finalista Konkursu Przyrodniczego i Konkursu Historycznego; osiągnięcia sportowe (szachy); średnia ocen 5,18

9.      Sujko Anna (klasa VIb) – finalistka Konkursu Ortograficznego i Konkursu z języka polskiego; średnia ocen 5,36

10.  Palak Wiktoria (klasa Vc) – finalistka Konkursu Ortograficznego; średnia ocen 4,91


Stypendium za osiągnięcia sportowe

1.      Błajda Marcin (klasa Ve) – Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m.

2.      Rybaczyński Michał (klasa VIc)- Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m

3.      Kraszewski Patryk (klasa VIc) - Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m

4.      Żurawski Adrian (klasa VIc) - Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m

5.      Lasota Oskar (klasa VId) - Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m

6.      Wojtowicz Michał (klasa Vb) - Mistrz Województwa Sztafeta  8x1000m

7.      Michalski Adrian (klasa Vc)- I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach

8.      Bukała Norbert (klasa Vc) - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach

9.      Łukasiewicz Justyna (klasa VIa)- I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach

10.  Borek Paweł (klasa IVc) – trzykrotny medalista Mistrzostw Województwa w szachach szybkich, błyskawicznych i klasycznych

11.  Dolanowski Grzegorz (klasa VIa)- III miejsce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich

 

3. Stypendiada polonistyczna: (opiekunowie: p. Marta Prus, p. Renata Krupa, p. Andrzej Stechnij, p. Beata Pawłucka, p. Małgorzata Piwko)

Konkurs Ortograficzny: wyróżnienia: Klasa Vc: Emilia Ralska, Wiktoria Palak, Anna Buczkowska, Zuzanna Jakubus; klasa VIb- Anna Sujko, Magda Słoboda

Konkurs literacki: I miejsce – Wiktoria Palak klasa Vc

Wyróżnienia: klasa Vc: Anna Buczkowska, klasa VIb: Piotr Mandat, Tomasz Mandat

Dyplomy za udział – czytamy z dyplomów

 

4.      Matematyka

Finaliści Konkursu Matematycznego „Szpak”:

Klasy IV: Mikołaj Chudy – IVc, Łukasz Dej – IVa, Jakub Ławrynowicz – IVb, Mikołaj Markowski – IVc, Jakub Pilchoń – IVc, Kaja Wawrzusiszyn – IVc

Klasy VI: Kamil Cisek – VIa, Emilia Szokalewicz – VId

Laureaci: Kaja Wawrzusiszyn, Mikołaj Chudy, Mikołaj Markowski, Kamil Cisek

Opiekunowie: p. Ewelina Hek, p. Elżbieta Przybyła, p. Jacek Podolak

 

 

5. Finaliści konkursów informatycznych (opiekun p. Dionizy Mróz):

„Mistrz Komputera” : Mateusz Lisowski i Joachim Bury (klasa Vd)

Myszk@ - Mateusz Lisowski, Joachim Bury, Piotr Nieścior (klasa Vd)

                 Anna Sujko, Jakub Gałan (klasa VIb) i Maciej Michalczuk (klasa VId)

Laureat– Mateusz Lisowski kl. Vd

 

6. Laureaci eliminacji powiatowych ogólnopolskiego turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”:

Rafał Putkowski, Kinga Kapuśniak, Natalia Koman, Maciej Michalczuk – klasa VId

Opiekun – p. Krzysztofa Kulas

 

7. Osiągnięcia z języka angielskiego:

W Międzynarodowym Konkursie Liga Językowa w I Lidze znalazły się:

Anna Sujko – VIb

Martyna Miller – VIc

Alicja Matwiejszyn – Via

Natalia Maliborska - Vc

 

8. Osiągnięcia sportowe:

·         Finał  wojewódzki XVI edycji turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku (12.04.2016.) – IV miejsce drużyna dziewcząt U12 w składzie:

Hanna Litwin – Vd (bramkarz), Kinga Małka – Vc (II bramkarz), Natalia Luchowska – Vc, Wiktoria Polowiec – VIa, Maja Korzeń – IVc, Martyna Dąbrowska – Vc, Joanna Rechul – Vd, Karolina Kobielarz – Va, Amelia Tryndoch – Va, Wikrotia Palak – Vc

 

·         Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych 8x1000 metrów chłopców – I miejsce:

Rafał Putkowski – VId, Oskar Lasota – VId, Mateusz Kawka – VId, Michał Wojtowicz – Vb, Michał Rybaczyński – VIc, Patryk Kraszewski – VIc, Adrian Żurawski – VIc, Marcin Błajda – Ve

 

·         IV miejsce w Międzynarodowym Finale Sztafety 8x800 VENA CROSS FESTIWAL 2016 Łódź (24.04.2016.):

Rafał Putkowski – VId, Oskar Lasota – VId, Michał Wojtowicz – Vb, Łukasz Dach – VId, Patryk Kraszewski – VIc, Adrian Żurawski – VIc, Marcin Błajda – Ve, Maciej Dmitroca – VIc

 

·         Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Zamość – II miejsce drużyny w składzie: Rafał Putkowski – VId, Oskar Lasota – VId, Łukasz Dach - VId, Patryk Kraszewski – VIc, Adrian Żurawski – VIc, Michał Puźniak – Vb

·         Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców Puławy – III miejsce drużyny w składzie: Rafał Putkowski – VId, Oskar Lasota – VId, Maciej Dmitroca - VIc, Michał Rybaczyński – VIc, Adrian Żurawski – VIc, Michał Puźniak – Vb

 

9.  Konkurs wiedzy związanej z Osobą Józefa Piłsudskiego organizowany przez Związek Legionistów Polskich w Krakowie. Temat „Opisz powstanie i szlak bojowy Legionów Polskich 1914-1916 z przywołaniem najwybitniejszych Bohaterów Legionów”

I miejsce – Mateusz Grzeszczuk, Anna Kamińska (VIa)

II miejsce – Grzegorz Dolanowski (VIa), Natalia Koman (VId), Emilia Szokalewicz (VId)

III miejsce – Gabriela Kuryło (VIa)

Opiekunowie – p. Marta Prus, p. Danuta Ruta-Łukowska

 

10. Osiągnięcia szachowe:

Paweł Borek IV c

VII miejsce w Eliminacjach Makroregionalnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii do lat 12 chłopców

I m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w szachach klasycznych do lat 10

I m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w szachach błyskawicznych do lat 10

III m-sce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich Młodzików do lat 10

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w szachach szybkich w kategorii chłopców do lat 12

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016

I m-sce w I Wojewódzkim Turnieju Szachowym o Puchar Wojewody Podkarpackiego w kategorii juniorów do lat 12

IV m-sce w IX Międzynarodowym Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży „Puchar Roztocza” w kategorii chłopców do lat 12

III m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii chłopców do lat 10

II m-sce w Turnieju o Puchar Dowódcy 5 batalionu strzelców podhalańskich w kategorii chłopców do lat 10

II m-sce w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Wieża” w kategorii chłopców do lat 10

IV m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

Mikołaj Chudy IV c

I m-sce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich Młodzików do lat 10

IV m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w szachach klasycznych do lat 10

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w szachach błyskawicznych do lat 10

VI m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii chłopców do lat 10

III m-sce w Turnieju o Puchar Dowódcy 5 batalionu strzelców podhalańskich w kategorii chłopców do lat 10

V m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

Malwina Buczek IV c

IV m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w szachach klasycznych do lat 10

V m-sce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich Młodziczek do lat 10

VI m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 10

IV m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii dziewcząt do lat 13 

Malwina Wawryszczuk IV c

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w szachach klasycznych do lat 10

IV m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

II m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 10

VI m-sce w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Wieża” w kategorii juniorek do lat 10

Rozalia Wojtowicz IV c

II m-sce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich Młodziczek do lat 10

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

IV m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 10

IV m-sce w II Międzynarodowy Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rachanie w kategorii dziewcząt do lat 13

V m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii dziewcząt do lat 13

Aleksandra Chelińska IV c

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w szachach klasycznych do lat 10

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa w szachach szybkich Młodziczek do lat 10

Norbert Bukała V c

finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szachach klasycznych w kategorii juniorów do lat 12

I m-sce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

II miejsce w Eliminacjach Makroregionalnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii do lat 12 chłopców

I m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach szybkich do lat 12

I m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

II m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach błyskawicznych do lat 12

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12

II m-sce w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Wieża” w kategorii juniorów do lat 18

III m-sce w Turnieju Szachowym „O szachy Królowej Jadwigi” w kategorii juniorów do lat 12

IV m-sce w Ogólnopolskim Finałowym Turnieju „Szachiści grają dla Polonii 2016”

IV m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii chłopców do lat 18

II m-sce w III Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Szachiści grają dla Polonii 2016” w kategorii chłopców do lat 12

II m-sce w II Międzynarodowy Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rachanie w kategorii chłopców do lat 13

III m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

Adrian Michalski V c

I m-sce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

II m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016

II m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach błyskawicznych do lat 12

IV m-sce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w szachach szybkich w kategorii chłopców do lat 12

II m-sce w IX Międzynarodowym Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży „Puchar Roztocza” w kategorii chłopców do lat 12

III m-sce w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Wieża” w kategorii juniorów do lat 18

I m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

I m-sce w III Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Szachiści grają dla Polonii 2016” w kategorii chłopców do lat 12

V m-sce w Ogólnopolskim Finałowym Turnieju „Szachiści grają dla Polonii 2016”

IV m-sce w II Międzynarodowy Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rachanie w kategorii chłopców do lat 13

Michał Borek V c

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach szybkich do lat 12

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016

III m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii chłopców do lat 18

V m-sce w Turnieju o Puchar Dowódcy 5 batalionu strzelców podhalańskich w kategorii chłopców do lat 18

VI m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

Kamil Cisek VI a

I m-sce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w szachach szybkich w kategorii chłopców do lat 14

IV m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach szybkich do lat 12

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach błyskawicznych do lat 12

II m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii chłopców do lat 13

V m-sce w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Wieża” w kategorii juniorów do lat 18

VI m-sce w Turnieju o Puchar Dowódcy 5 batalionu strzelców podhalańskich w kategorii chłopców do lat 18

VI m-sce w II Międzynarodowy Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rachanie w kategorii chłopców do lat 13

Justyna Łukasiewicz VI a

I m-sce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach szybkich do lat 12

II m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

I m-sce w IX Międzynarodowym Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży „Puchar Roztocza” w kategorii dziewcząt do lat 12

II m-sce w III Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Szachiści grają dla Polonii 2016” w kategorii dziewcząt do lat 12

Alicja Puźniak VI a

VI m-sce w IX Międzynarodowym Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży „Puchar Roztocza” w kategorii dziewcząt do lat 12

IV m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 18 

Anna Kamińska VI a

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach szybkich do lat 12

V m-sce w II Międzynarodowy Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rachanie w kategorii dziewcząt do lat 13

V m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 18

VI m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii dziewcząt do lat 13

Anna Sujko VI b

VI m-sce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przemyskiego Niedźwiadka w kategorii dziewcząt do lat 18

Grzegorz Dolanowski VI a

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach szybkich do lat 12

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w szachach błyskawicznych do lat 12

Aleksandra Gromek V b

VI m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach szybkich do lat 12

III m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

III m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii dziewcząt do lat 13

Anna Krzaczkowska V c

V m-sce w Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w szachach klasycznych do lat 12 (2016)

II m-sce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym z okazji 90-lecia PZSzach w kategorii dziewcząt do lat 13

11. Osiągnięcia z muzyki

Na wyróżnienie zasługują Natalia Maliborska i Aleksandra Halusiak

 

12.  Plastyka

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zaproś mnie do swojej bajki” – Matylda Kędra (IV a); opiekun p. Anna Woś

 

13.  Człowiek Wolny od Nałogów

Konkurs literacki - II miejsce – Anna Sujko (VI b), wyróżnienia – Miłosz Cybulski i Patrycja Wróblewska (VI b)

Konkurs plastyczny – Gabriela Kuryło (VI a), Łukasz Dach (VI d)


Zobacz też:

Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA"

II ETAPY KONKURSÓW LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY



Galeria zdjęć
Szachy
Klasy I - III
Nasze sukcesy
Sport
Więcej sportu
Matematyka
Język angielski
Biblioteka
Świetlica
Pedagog szkolny
Samorząd Uczniowski
Religia



Jesteś tutaj:   START » Nasze osiągnięcia




Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


ul. Żołnierzy Września 1
22-600 Tomaszów Lubelski

tel. 846 644 454, 846 644 455, 846 643 564
fax 846 644 455
sp2tomaszow@poczta.onet.pl opiekun str. dymroz@poczta.onet.pl

Nasz patron
Rozkład zajęc

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !